Gizlilik Politikamız

1) Bu uygulamanın yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar, her türlü uygunsuz ve itiraz edilebilecek içerik ve materyali olabildiğince kısa sürede uygulamadan silecek olsalar da, bütün paylaşımların incelenmesi mümkün olamayabilmektedir. Uygulamada gönderilen her paylaşım, onu gönderenin görüşlerini yansıtmakta ve yazarının sorumluluğu altında olup, kendilerine ait paylaşımlar dışında moderatörler ve yöneticiler, kullanıcı mesajlarının içeriğinden dolayı sorumlu tutulamazlar.

2) Uygulamamızda, aşağılayıcı, alaycı, başkalarını küçümseyen, adminlere veya kullanıcılara saygısızlık içeren, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, huzursuzluk çıkartmaya yönelik, başka kullanıcıların kimliğini açıklayıcı, adult içerik, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, uluslararası kanun, tüzük veya anlaşmalara, ülkemiz çıkarlarına, kişilik haklarına veya genel toplum ahlak kurallarına aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ve benzeri ayrımcılıkları destekleyen paylaşımlar yapmak ve içerikler göndermek yasaktır. Her mesajın IP adresi ve giriş tarihi gerektiğinde yetkili makamlara verilmek üzere kaydedilmektedir. Kullanıcılar, bu uygulamanın moderatörlerinin, yöneticilerinin, kendi iradeleri doğrultusunda herhangi bir paylaşımı silme, düzeltme, değiştirme yetkisi olduğunu kabul etmektedirler. Kullanıcılar, girdikleri her bilginin veritabanında saklanacağını kabul etmektedirler. Her ne kadar bu bilgiler, 3. şahıslara verilmeyecek olsalar da, herhangi bir 'hack' olayı sonucunda bu bilgilerin 3. şahısların eline geçmesi halinde, moderatörler ya da yöneticiler sorumlu tutulamazlar.

3) Uygulamamız orijinal ürün kullanımını desteklemektedir. Uygulamamızda hiçbir korsan içeriğe izin verilmeyecek, korsan içerik (kitap, video vb.) paylaşanların hesapları kapatılacaktır.

4) Uygulamadaki paylaşımlarınız yöneticiler tarafından lüzumu halinde değiştirilebilir, kısmen veya tamamen silinebilir, taşınabilir ya da cevap yazılamaz hale getirilebilir. Ayrıca gerektiğinde ve uygulama içinde yazılan kurallar dahilinde hesabınız süresiz kapatılabilir. Üyeler bu anlaşmayı kabul ederek yönetim kararlarını kabul etmiş sayılmaktadır. Bu yöneticilerimizin uygulamanın düzenini sağlamak için uyguladığı yöntemlerden birisidir.

5) Uygulamada dini ve eğitim hariç siyasi paylaşım yapılması yasaktır. Gereği görüldüğünde yöneticiler bu paylaşımları kaldırabilir.

6) Uygulama yöneticileri ve alt yapısı yaptığınız her paylaşımı sonsuza kadar saklamak zorunda değildir. Alt yapı sorunları ve başka sorunlar nedeniyle mesajlar silinebilir yada kaybolabilir. Kullanıcını başvururken bunları kabul etmiş sayılır.

7) Uygulamada açıklayacağınız kişisel bilgilerinizin diğer uygulama kullanıcıları tarafından kötüye kullanılabileceğini bilmeniz gerekmekte ve ona göre dikkatli davranmanız gerekmektedir. Bu gibi davranışlardan dolayı uygulamamız sorumlu tutulamaz tüm sorumluluk konuyla ilgili üyelerdedir.

8) Uygulamamızdaki hak kısıtlamaları yöneticiler tarafından değiştirilebilmektedir bu yüzden bu yönde maddeler ilerde bu anlaşmaya eklenebilir ve kullanıcı bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

9) Uygulamamızda harici link paylaşımı yasaktır. Gerektiğinde uygulama yöneticileri bu paylaşımları kaldırabilir.

10) Uygulamamızda yaptığınız paylaşımların, üyelik iptali, cezalandırma veya hesap silme durumlarda silinip silinmeyeceğine kullanıcı değil yöneticiler karar verir. Kısaca hangi paylaşımların silinip hangilerinin silinmeyeceğine karar vermek kullanıcıya ait bir hak değildir, tüm paylaşımlar gerektiğinde uygulamaya mal edilmiş sayılabilir ve veritabanında ister anonim ister gerçek isimli olacak şekilde tutulabilir. Lütfen paylaşımlarınızı buna göre uygulamaya gönderiniz. Aksi takdirde yöneticiler sorumluluk kabul etmez anlaşmayı kabul ettiğinizi varsayarlar.

11) Kullanıcılar başka insanların kişilik haklarını ihlal etmeyeceklerine dair taahhüt verirler.

12) Uygulamamız üyelerin paylaşımları, yazılan mesajlar ve diğer paylaşımlar üzerinden yapılan satışlardan gelir elde etmek üzere çeşitli firmalar ile sponsorluk anlaşmaları yapabilmektedir.

Bilgilerinize sunduğumuz bu kurallarımızı dikkate alacağınızdan eminiz. Sizlerin ilgisiyle günden güne gelişecek olan uygulamamızın, alışkanlıklarınız arasına severek kattığınız günlük uğrak yeriniz olacağını umuyoruz. Sevgilerimizle